• Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, Gökhan Horzum'un yazdığı, Sinan Öztürk'ün yönettiği Çukur dizisine Hare Sürel katıldı. Sürel, dizide Damla karakterini canlandıracak.

Tekden Film'in yapımcılığılını üstlendiği TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna "Alıncak" karakteri ile Engin Benli dahil oldu. Diriliş Ertuğrul her Çarşamba TRT1 ekranlarında.

Yapımcılığını TİMS&B Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun yaptığı Gülperi dizisine Erkan Bektaş "Eyüp Taşkın" karakteri ile dahil oldu. Gülperi her cuma 20:00'de Show TV'de.

Hare Sürel, Oyun Atölyesi'nin 2018-2019 sezonunda sahnelemeye başlayacağı Kral Lear'ın kadrosuna dahil oldu. Provaların hızla devam ettiği oyun 4 Ekim'de premier yapmaya hazırlanıyor.

Biletler : www.oyunatolyesi.com 'da.

Dilek Çelebi'nin Resmiye karakterini canlandıracağı Gold Film imzalı Darısı Başımıza bu akşam Show Tv'de başlıyor!

Cansu Uras'ın 15 Soruluk Ranini.Tv Ekspres konuğu bu hafta Görkem Mertsöz oldu. Röportajın tamamı http://www.ranini.tv/roportaj/31990/1/raninitv-ekspres-15-soruda-gorkem-mertsoz adresinde!

İnsanlık Suçu dizisinde Hülya karakterini canlandıran Laçin Ceylan, bu hafta Hürriyet Kelebek'te keyifli bir söyleşi ile yer aldı. Röportajın tamamı http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/televizyon/yaralar-icinde-bir-aslan-40826128 adresinde..

Koliba Film'in ATV ekranlarından başlayacak yeni dizisi Masum Değiliz'in kadrosuna Ayşe Melike Çerçi Deniz karakteri ile dahil oldu. Masum Değiliz 31 Mart'ta ATV ekranlarında başlıyor!

Laçin Ceylan ile oyunculuk ve tiyatro üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Röportajın devamı için: http://sanatkaravani.com/lacin-ceylan-roportaji/

Başarılı oyuncu Hare Sürel, Vatanım Sensin'e Latife Hanım rolüyle konuk oluyor. Vatanım Sensin her Perşembe saat 20:00'de Kanal D'de..

Please reload